Realizacja

Strona, sklep, aplikacja lub usługa online - powierz mi swój projekt. Zobacz jak, wraz z moim zespołem, realizuję cyfrowe projekty w ramach kompleksowej obsługi agencyjnej.

Krok po kroku budujemy sukces

Zrozumienie celów i zakresu

Pierwszym krokiem są warsztaty, w których wspólnie określimy cele projektu, wysłuchamy wizji, zbierzemy wymagania i ustalimy zakres prac, zarówno pod kątem niezbędnych funkcjonalności aplikacji, jak i liczby podstron w przypadku strony WWW lub sklepu.

Wybór technologii

Znając skalę projektu i specyficzne wymagania wobec funkcjonalności ustalimy najbardziej dopasowaną technologię, która spełni wymagania i cele projektu. 

Specyfikacja lub design

Na tym etapie w przypadku wyboru zewnętrznego zespołu opiszę specyfikację wymagań, zawierającą listy zadań z priorytetami, tabele i diagramy, czytelną dla potencjalnych wykonawców. W przypadku realizacji przez mój zespół, przystąpimy od razu do projektowania, które skonkretyzuje elementy wizualne cyfrowego produktu lub usługi.

Implementacja przez zespół

Projekt trafia do zespołu, który realizuje zadania w oparciu o wybraną technologię, dostępne materiały, specyfikację, czy design system i prototypy. 

Feedback, integracje i start

Ukończony projekt trafia do testów i oceny zamawiającego. Po wdrożeniu poprawek czy zmian, gotowy produkt lub usługę integrujemy z narzędziami dodatkowymi np. systemem do email marketing, rezerwacji spotkań lub systemem CRM. Projekt zostaje uruchomiony "produkcyjnie" na serwerze w domenie klienta. 

100+

firm, którym doradzałem

w kwestiach cyfrowych narzędzi do rozwoju biznesu, czy rozwoju oprogramowania.

10

lat doświadczenia

w startupach IT/SaaS, agencjach marketingowych i reklamowych oraz branży tworzenia oprogramowania

18 000+

godzin pracy 

w nowo założonych firmach, startupach, agencja reklamowych i marketingowych oraz branży IT

Opcje realizacji

W zależności od tego co budujemy ( np. stronę, sklep lubaplikację mobilną), skali i zakresu projektu, technologii i niezbędnych kompetencji - dobieram dla Ciebie odpowiednią opcję współpracy. Nie musisz wybierać teraz! Skontaktuj się, aby opowiedzieć mi o swoim projekcie.

Freelancer

Pracuję jako freelancer przy niedużych projektach stron internetowych i sklepów lub budowania cyfrowych społeczności. Wordpress, Webflow, Shopify, i inne narzędzia bez kodu nie stanowią dla mnie tajemnicy. 

Studio

W przypadku nieco bardziej wymagających projektów stron WWW i sklepów internetowych zapewnię Ci pełną obsługę (design i wdrożenie), w ramach mojego zespołu, czyli studia no-code mind&matter.

Agencja

W przypadku skomplikowanych projektów serwisów internetowych, aplikacji biznesowych lub mobilnych, rozszerzam zespół, pracując ze sprawdzonymi specjalistami, którzy budują w technologiach bez kodu. 

Zespół

...ale czy trzeba ponosić tak wysokie ryzyko za każdym razem? Straciłem setki tysięcy złotych na projekt, który przedłużył się, skomplikował i gdy wreszcie odpalił, na marketing pozostały mi drobne. Nieodpowiedni zespół lub wspólnik, niewłaściwe podejście, nietrafiona technologia, brak harmonogramu lub planu działania, brak analizy i badania rynku. Wszystkie tego typu zaniedbania mogą wykoleić nawet najlepszy biznesowy pomysł, powodując stratę czasu i pieniędzy. Pomaga omijać te ryzyka, 

Kompetencje

Jeśli podobnie jak ja nie drukujesz pieniędzy na drukarce (w odróżnieniu od magików z NBP;), zgodzisz się, że pieniądze należy wydawać ostrożnie. Znam przedsiębiorców, którzy wydali 1 mln zł + na pisany od podstaw portal, który naszpikowany był błędami w kodzie i do tego, nie pozwalał im realizować założonych biznesowych celów. Realia są brutalne: przy obecnych pensjach programistów, za technologię łatwo jest przepłacić. Tymczasem w projekcie realizowanym narzędziami no-code udało mi się zachować prawie 70% budżetu jednego z pomysłodawców, który zaufał filozofii budowania bez kodu. Bez kodu, bez przepłacania.

Efekty

Znasz tę historię? Alfred Nobel wynalazł dynamit, aby uczynić świat lepszym. Inżynierowie myślą o technologii, w oderwaniu od tego, czemu lub komu ona ma służyć. Nie jestem programistą, tylko konsultantem biznesowym - dlatego rozumiem biznes, myślę analitycznie i strategicznie, stawiając sobie Twoje cele jako sedno całego projektu. Nie mam obsesji wobec konkretnej technologii, wybieram z palety rozwiązań, to które pasuje do Twojego projektu. Buduję z myślą o użytkownikach i właścicielach biznesu, tak, abyś pozyskiwał klientów, skutecznie obsługiwał ich i zarabiał dzięki cyfrowemu produktowi - stronie internetowej, portalowi czy aplikacji biznesowej. 

Chcę zbudować projekt bez kodu, co dalej?

Zostańmy w kontakcie - zapisz się na mój bezpłatny newsletter i odbieraj najnowsze artykuły, recenzje, historie sukcesów i porady. 


Copyright © 2023 Biznes bez kodu - Sales Solutions Jerzy Opar (Wszelkie prawa zastrzeżone)